Whatsapp ons!

Welkom bij

KAMPEERCENTRUM BUDEL.

Kampeercentrum Budel is een echt familiebedrijf waar klantvriendelijkheid, service en aandacht voor het product hoog in het vaandel staan.

Onze deskundige en betrokken medewerkers zijn altijd bereid u te woord te staan en onze service is ongekend. Wij hebben jarenlange ervaring in de in-en verkoop van caravans en campers. Daarnaast beschikken wij over een ruime, volledig uitgeruste werkplaats voor het complete onderhoud van uw voertuig. Ook voor schadeherstel bent u bij ons aan het juiste adres. In onze ruime kampeershop vindt u alles om uw vakantie nog comfortabeler te maken.

Tjeu & Ralph van Horne
Een stukje geschiedenis

1995

Op 30 september 1970 startte Tjeu van Horne een tankstation in Budel-Schoot. Dit zou uiteindelijk uitgroeien tot het huidige ‘Tjeu van Horne - Kampeercentrum Budel.

Een stukje geschiedenis

1995

In 1975, breidde het tankstation zich uit met de verkoop van stacaravans en caravans. Na de overname van de showroom en later ook het pand van Chateau Caravans nam de ontwikkeling van ons bedrijf een enorme vlucht. In 2013 heeft zoon Ralph het stokje van vader Tjeu overgenomen en houdt zich nu bezig met de dagelijkse leiding van het bedrijf. Ralph's vrouw Rianne is sinds 2017 ook in dienst bij Kampeercentrum Budel.

Een stukje geschiedenis

1995

In seizoen 2013-2014 zijn wij uitgeroepen tot beste kampeerautobedrijf van Nederland, daarnaast hebben we 2 maal de finale bereikt van het beste caravanbedrijf van Nederland.

next_arrows.png
previous_arrow.png
Dit is

ONS TEAM.

image_1550222666.jpg

Tjeu van Horne

Directeur / kampeershop / receptie

0495-493355
tjeu@kampeercentrumbudel.nl
image_1550222609.jpg

Ralph van Horne

Directeur

0495-493355
ralph@kampeercentrumbudel.nl
image_1550222622.jpg

Rianne v. Horne

Receptie en kampeershop

0495-493355
rianne@kampeercentrumbudel.nl
image_1550222689.jpg

Klaas Mennen

Verkoop caravans en campers / Schade afhandeling

0495-493355
klaas@kampeercentrumbudel.nl
image_1550222638.jpg

Rick v.d. Velden

Verkoop caravans en campers

0495-493355
rick@kampeercentrumbudel.nl
image_1550222587.jpg

Rob Maas

Werkplaats / Schade afhandeling / Service

0495-493355
rob@kampeercentrumbudel.nl
image_1550222652.jpg

Stan Vullings

Werkplaatsplanner / Service

0495-493355
stan@kampeercentrumbudel.nl
team_image_1554710177.png

Jackie Teeuwen

Onderdelen service / Administratie

0495-493355
jackie@kampeercentrumbudel.nl
Dit vinden

ONZE KLANTEN VAN ONS.

bottom_slider_nxt.jpg
bottom_slider_prv.jpg